Воскресенье, 28-Фев-21, 02:35
Главная Регистрация RSS
Приветствую Вас, Гость

[20-Апр-11]
П О С Т А Н О В А Верховного Суду N 3-18гс11 від 04.04.2011 р (1)
[21-Май-11]
Проблеми захисту прав суб’єктів підприємницької діяльності в господарських судах України (0)
[01-Май-11]
ТАМОЖНЯ И еВАY. ДУБЛЬ -2 (0)
[20-Май-11]
про виконання рішень Європейського суду (0)
[01-Май-11]
ЭЛЕКТРОННЫЙ ВАУЧЕР - ЭТО ФИНАНСОВАЯ УСЛУГА (0)
[01-Май-11]
КОНТРАФАКТНАЯ ПРОДУКЦИЯ В ИНТЕРНЕТ (0)
[16-Окт-12]
застосування судами при розгляді справ окремих норм матеріального права (0)
[19-Апр-11]
Справа про заміну смертної кари довічним позбавленням волі (0)
[01-Май-11]
О МОШЕННИЧЕСТВЕ БАНКОВ НА ФОРЕКСЕ (0)
[09-Ноя-11]
КОНСТИТУЦІЙНЕ ЗВЕРНЕННЯ (0)
Наш опрос
Какой бесплатной услугой Вы бы воспользовались ?
Всего ответов: 54
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Июнь 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Главная » 2011 » Июнь » 11
ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ 

 Л И С Т 

 02.06.2011 N 742/11/13-11 

 Головам апеляційних 

 адміністративних судів 

 
1 січня 2011 року набрав чинності Податковий кодекс України ( 2755-17 ) (пункт 1 розділу XIX "Прикінцеві положення" зазначеного Кодексу) ( 2755-17 ). З метою однакового застосування адміністративними судами окремих приписів Податкового кодексу України ( 2755-17 ) та Кодексу адміністративного судочинства України ( 2747-15 ) Вищий адміністративний суд України звертає увагу на таке.
Просмотров: 2502 | Добавил: karacut| Дата: 10-Июн-11