Четверг, 24-Июн-21, 02:28
Главная Регистрация RSS
Приветствую Вас, Гость

[29-Авг-12]
ИСКОВОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ (0)
[09-Ноя-11]
КОНСТИТУЦІЙНЕ ЗВЕРНЕННЯ (0)
[17-Июн-12]
Щодо питань, пов'язаних із застосуванням пункту 6 підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу (0)
[01-Май-11]
О ПОДДЕЛКЕ „WebMoney Transfer” (0)
[20-Май-11]
про виконання рішень Європейського суду (0)
[13-Авг-12]
Шляхи удосконалення порядку бюджетного відшкодування податку на додану вартість (0)
[16-Окт-12]
застосування судами при розгляді справ окремих норм земельного права (0)
[01-Май-11]
КОНТРАФАКТНАЯ ПРОДУКЦИЯ В ИНТЕРНЕТ (0)
[22-Май-11]
Порядок розірвання трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу (0)
[29-Июл-12]
Рішення щодо України, винесені Європейським судом з прав людини (0)
Наш опрос
Какой бесплатной услугой Вы бы воспользовались ?
Всего ответов: 54
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Февраль 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829
Главная » 2012 » Февраль » 10
ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

Л И С Т

18.01.2012 N 165/11/13-12

Головам апеляційних
адміністративних судів


У зв'язку з надходженням до Вищого адміністративного суду
України звернень адміністративних судів про надання роз'яснення
щодо застосування підпункту 1 пункту 3 частини другої статті
4 Закону України "Про судовий збір" ( 3674-17 ) повідомляється
таке.
Просмотров: 1263 | Добавил: karacut| Дата: 10-Фев-12 | Комментарии (0)